Na 100 ml Vitesse vsebuje: 160 mg vitamina C, kar je še zlasti dobrodošlo v hladnih jesensko zimskih dneh, ko so na pohodu prehladi in gripe, pa tudi sadja in zelenjave je ponekod na jedilnikih manj. Več vitamina C potrebujejo tudi športniki, kadilci, rekonvalescenti, otroci in nosečnice.
Sok Vitesse za imunski sistem je prvi iz nove linije sokov dr. Steinberger, sokov, ki izražajo vitalnost.
Priporočeni dnevni odmerki:
- odrasli in mladostniki, starejši od 14 let: 100 ml,
- otroci, stari od 11 do 14 let: 2 veliki ( jušni) žlici (30 ml),
- otroci, stari od 4 do 10 let: 5 malih (čajnih) žličk (25 ml).
Izdelek je na voljo v vseh lekarnah in specializiranih prodajalnah. V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
100 ml soka vsebuje:
| energijska vrednost | 221 kJ / 52 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 13 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 12 g |
| prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| beljakovine | < 0,5 g |
| sol | 0,03 g |
| vitamin C | 160 mg (200 %*) |
| cink | 1,5 mg (15 %*) |
*Delež priporočenega dnevnega vnosa po priporočilih EU (NRV)
Sestavine: jabolčni sok, kaša iz mangov, jabolk in acerole, vitamin C, cinkov glukonat
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko