Sok antioksidanti priporočamo pri uravnoteženi in raznoliki prehrani, kot dodatek k zdravemu življenjskemu slogu. Je idealna izbira za zajtrk, s čimer poskrbite za dober začetek dneva.
Priporočen dnevni odmerek je 200 ml.
Priporočamo vam uživanje raznolike in uravnotežene prehrane ter zdrav način življenja. Steklenico pred uporabo pretresite. Po odprtju jo zaprto hranite v hladilniku in sok porabite v 5 dneh.
Izdelek je na voljo v vseh lekarnah in specializiranih prodajalnah. V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
100 ml soka vsebuje:
| energijska vrednost | 237 kJ / 56 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 13 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 13 g |
| prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| beljakovine | < 0,5 g |
| sol | < 0,01 g |
| vitamin C | 40 mg (50 %*) |
*Delež priporočenega dnevnega vnosa po priporočilih EU (NRV)
Sestavine:sok rdečega grozdja*, jabolčni sok*, sok črnega ribeza*, sok aronije*, kaša acerole*, bezgov sok*, borovničev sok*, sok granatnega jabolka*, brusnični sok* (Oznaka * pomeni, da je sestavina iz kontrolirane biološke pridelave.)
100 ml soka vsebuje 40 mg vitamina C (50 % priporočenega dnevnega vnosa).
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko