Sok lahko uživate nerazredčen ali ga zmešate z vodo. Priporočamo, da soka ne pijete na prazen želodec ampak ga zaužijete po obroku. Lahko ga uporabite za pripravo želeja z okusom aronije, sadnega namaza ali okusnega smutija.
Pred uporabo dobro pretresite. Po odprtju shranjujte v hladilniku in porabite v 10 dneh.
Pitje Soka iz aronje se priporoča v dnevnem odmerku 100 ml.
Sladkorni bolniki morajo upoštevati, da 100 ml soka ustreza 1 krušni enoti.
Izdelek je na voljo v vseh lekarnah in specializiranih prodajalnah. V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
100 ml soka vsebuje:
| energijska vrednost | 219 kJ / 52 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 13 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 8,5 g |
| prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| beljakovine | < 0,5 g |
| sol | 0,03 g |
Sestavina: sok iz biološko pridelane aronije
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko