Sok detox je zaradi vsebnosti vitaminov iz sadja in pese priporočamo pri uravnoteženi in raznoliki prehrani, kot dodatek k zdravemu življenjskemu slogu. Dodana matcha podpira telesno in duševno zmogljivost in dviguje nivo energije. Spirulina pa organizem oskrbuje z vsemi esencialnimi beljakovinami, maščobnimi kislinami, vitamini in minerali. Torej je Sok detox je idealna izbira kot dodatek k prehrani v časi prehlada, ob dietah, slabem počutju, podpori imunskega sistema.
Priporočen dnevni odmerek je 200 ml.
Sok Detox ni primeren za otroke, mlajše od 4 let.
Izdelek je na voljo v vseh lekarnah in specializiranih prodajalnah. V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
100 ml soka vsebuje:
| energijska vrednost | 199 kJ / 47 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 11 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 10 g |
| prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| beljakovine | < 0,5 g |
| sol | 0,03 g |
| vitamin C | 20 mg (25 %**) |
**Delež priporočenega dnevnega vnosa po priporočilih EU (NRV)
Sestavine: jabolčni sok*, sok rdeče pese (10 %)*, kaša iz manga*, ananasov sok*, kaša iz acerole*, kaša iz kivija*, sok pasijonke*, matcha (0,2 %)*, alga spirulina (0,1 %)* (Oznaka * pomeni, da je sestavina iz kontrolirane biološke pridelave.)
200 ml soka vsebuje 40 mg vitamina C (50 % priporočenega dnevnega vnosa).
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko