Sok priporočamo kot nadomestek manjšega obroka pri raznih dietah, po operativnih posegih ust in ustne votline, ko je žvečenje hrane oteženo oziroma kot dodatek k enolični prehrani, v kateri je premalo zelenjave. Sok uživajte po potrebi. Če želite, ga lahko tudi razredčite z vodo, pogrejete in pripravite kot okusno juho ali pa naredite odlično omako za testenine.
V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
Sok se lahko zaužije večkrat dnevno od 100 do 200 ml, samostojno ali kot topla juha.
Sladkorni bolniki morajo upoštevati, da 145 ml soka ustreza 1 krušni enoti.
100 ml soka vsebuje:
| energijska vrednost | 77 kJ / 18 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 3,0 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 3,0g |
| prehranske vlaknine | 0,8 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| sol | 0,75 g |
Sestavine: sok iz bio paradižnika, bio korenja*, bio rdeče pese*, bio kumar*, bio zelene*, bio kislega zelja* (bio zelje in morska sol), bio čebule, morske soli, bio peteršilja, bio bazilike, bio luštreka, bio kopra, bio limone
(*prevreto z mlečno kislino)
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko