Bio sok rdeče pese visoko koncentracijo biološko razpoložljivih antioksidantov, mineralov ter vitaminov. Vsebuje tudi karotenoide in askorbinsko kislino, ki dodatno prispevajo k antioksidativnemu učinku. Sok je primeren za krepitev imunskega sistema, izboljšanje splošnega počutja, zaradi vlaknin je blago odvajalo, izboljša delovanje jeter in se tradicionalno uporablja za izboljšanje krvne slike in pri povišani telesni temperaturi.
Bio sok rdeče pese se priporoča trikrat dnevno po 200ml.
Sladkorni bolniki morajo upoštevati, da 150 ml soka ustreza 1 krušni enoti.
Izdelek je na voljo v vseh lekarnah in specializiranih prodajalnah. V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
100 ml soka vsebuje:
| energijska vrednost | 155 kJ / 37 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 8,0 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 8,0 g |
| prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| beljakovine | < 0,5 g |
| sol | 0,13 g |
| kalij | 280mg (14 %*) |
*Delež priporočenega dnevnega vnosa po priporočilih EU (NRV)
Sestavine: sok biološko pridelane rdeče pese in sok iz biološko pridelane limone
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko