Sok lahko uživate nerazredčen, ga zmešate z vodo ali pripravite osvežilen koktejl. Lahko ga uporabite za pripravo želeja z okusom granatnega jabolka ali okusnega sadnega namaza.
Pred uporabo dobro pretresite. Po odprtju shranjujte v hladilniku in porabite v 10 dneh. Priporočamo raznoliko in uravnoteženo prehrano ter zdrav način življenja.
Sok iz granatnega jabolka je priporočljivo uživati dvakrat dnevno po 50 ml.
Sok je na voljo v vseh lekarnah in specializiranih prodajalnah. V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
100 ml soka vsebuje:
| energijska vrednost | 260 kJ / 61 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 14 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 14 g |
| prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| beljakovine | < 0,5 g |
| sol | < 0,01 g |
Sestavina: sok iz granatnega jabolka*
*iz kontrolirane ekološke pridelave
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko