Notranja uporaba: za okusne in zdrave napitke ga razredčimo v razmerju 1 proti 10 z vodo, zeliščnim čajem (na primer koprivin, lipov čaj ipd.), sadnimi in zelenjavnimi sokovi.
Jemanje časovno ni omejeno, popijete naenkrat ali v več manjših dnevnih odmerkov.
Zunanja uporaba: z vodo razredčite v razmerju 1:1. za nego intimnih delov telesa; v razmerju 1:30 za kopeli .
Ohranja primerno kislost kože, intimnih delov telesa.
100 ml vsebuje:
| energijska vrednost | 90 kJ / 20 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | < 0,5 g |
| — od tega sladkorji | < 0,5 g |
| beljakovine | 0,0 g |
| prehranske vlaknine | 0,0 g |
| sol | 0,1 g |
Trenutno ni pogostih vprašanj.

















Pokličite nas
Strani za stroko