Sok lahko uživate nerazredčen ali ga zmešate z vodo. Lahko ga uporabite za pripravo želeja z okusom brusnice, sadnega namaza ali osvežilnega koktejla ali z njim oplemenitite slane jedi.
Pred uporabo dobro pretresite. Po odprtju shranjujte v hladilniku in porabite v 14 dneh. Usedline na dnu steklenice so naravna lastnost polnovrednih sokov.
Sok Crambarry je priporočljivo uživati enkrat dnevno po 75 ml. Uživamo ga lahko čistega ali ga razredčimo. Sok je na voljo v vseh lekarnah in specializiranih prodajalnah.
V kolikor je zaloge v lekarni zmanjkalo, prosite vašega farmacevta, naj vam izdelek naroči in v 24 urah vas bo čakal v lekarni.
Sestavine: jabolčni sok*, grozdni sok*, zeliščni čaj iz kamilice, melise in zeli zdravilne pasijonke* 20 % (voda, kamilica* 0,32 %, melisa* 0,8 %, zel zdravilne pasijonke* 0,08 %), pulpa manga*, pulpa acerole*
Oznaka * pomeni, da je sestavina iz kontrolirane ekološke pridelave.
| energijska vrednost | 88 kJ / 21 kcal |
| maščobe | < 0,5 g |
| — od tega nasičene maščobne kisline | < 0,01 g |
| ogljikovi hidrati | 4,8 g |
| — od tega sladkorji (iz sadja) | 4,8 g |
| prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| beljakovine | < 0,5 g |
| sol | 0,03 g |
Sestavina: sok iz ameriške brusnice
Razlika je le v rastišču rastline, kar pa nima pomembnega vpliva na sestavine v soku.
Nobeden od sokov Dr. Steinberger ne vsebuje glutena.
Sok je primeren za diabetike saj vsebuje sladkor iz sadja.


















Pokličite nas
Strani za stroko