Pred uporabo dobro pretresite. Po odprtju shranjujte v hladilniku in porabite v 5 dneh.
Priporočamo uravnoteženo in raznoliko prehrano ter zdrav način življenja.
Sestavine: jabolčni sok*, grozdni sok*, zeliščni čaj iz kamilice, melise in zeli zdravilne pasijonke* 20 % (voda, kamilica* 0,32 %, melisa* 0,8 %, zel zdravilne pasijonke* 0,08 %), pulpa manga*, pulpa acerole*
Oznaka * pomeni, da je sestavina iz kontrolirane ekološke pridelave.
| Povprečna hranilna vrednost na 100 ml: | |
| Energijska vrednost | 233 kJ (55 kcal) |
| Maščobe | < 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati | 14,0 g |
| od tega sladkorji | 12,0 g |
| Prehranske vlaknine | < 0,5 g |
| Beljakovine | < 0,5 g |
| Sol | < 0,01 g |
Trenutno ni pogostih vprašanj.


















Pokličite nas
Strani za stroko